חזון החברה

חשבו רגע על נייר; כמה פעמים נגעתם בנייר, רק היום? שטר הכסף, החשבונית במכולת, מחברת, דפי התזכורת, ברכה לאירוע בערב... נייר הוא חלק מההיסטוריה שלנו, המבחנים הראשונים בבית הספר, הברכה שקיבלנו מהילדים ליום ההולדת, חוזה העבודה הראשון.

גם העידן הדיגיטלי המואץ בו אנחנו חיים, רחוק מלהכחיד את הנייר. לכן, גם אחרי המצאת האימיילים, האייפונים והאייפדים, ברור לכל- Paper is here to stay.

אנו בנייר חדרה אוהבים נייר. מתרגשים מנייר ומרגישים אחראיים לשמר את השימוש במוצר המדהים הזה. אנו מודעים לכך שנייר נתפס בעיני רבים כמוצר לא סביבתי. אמת, תהליך ייצור נייר צורך משאבים. אבל מדובר בתעשייה שעשתה כברת דרך ארוכה בהגנה על הסביבה. מעטים יודעים זאת, אבל מרבית העץ לנייר מגיע היום מיערות מנוהלים כאשר על כל עץ שנכרת גדלים רבים אחרים.

החזון הסביבתי שלנו הוביל גם לפיתוחו של Repaper – הנייר הראשון בעולם שעשוי כולו רק מפסולת נייר ללא כל שימוש בתאית בתולית או בחומרים כימיים בתהליך המיחזור.

דברים גדולים מתחילים בנייר. גם אם זה פתק קטן ובו מילות אהבה או נוסחה המשנה את ההיסטוריה. נייר נמצא איתנו כבר מעל 5,000 שנה, אנחנו פה כדי לשמור על כך גם בעתיד.

trees