איכות הסביבה

נייר חדרה, מנהליה ועובדיה מחויבים לשמירה על איכות הסביבה.

לחברה נהלי איכות סביבה התואמים את דרישות ת"י 14001 ISO.

המנהלים והעובדים פועלים לשיפור מתמיד בהקטנת ההשפעה הסביבתית על הסביבה וזאת ע"י:

  • הקטנה והתייעלות במשאבים ותשומות העלולים לשחרר מזהמים לסביבה תוך ביצוע השקעות כספיות.
  • לימוד מתמשך של השפעות הפעילות על הסביבה , הפקה ויישום לקחים .
  • טיפול נאות בחומרים הנפלטים לסביבה בהתאם לתקנים ישראליים ובינלאומיים.
  • תהליכי הדרכה למודעות בנושאי איכות הסביבה, לטובת שימור הטבע לנו ולדורות הבאים.
  • למידה מתמדת של תהליכים ופיתוחים בנושאי איכות הסביבה כעקרון יסודי בשמירה על איכות הסביבה.
  • מחוייבות לקיום כל החוקים והתקנות בנושאי איכות הסביבה תוך מחוייבות לקהילה ולסביבה.

 

בואו נפסיק לקחת את הנייר כמובן מאליו ובאותה נשימה נבין את ההשפעות שיש לו על הסביבה בה אנו חיים- החל בביאור יערות, דרך הובלת חומרי הגלם ועד ייצור בזבזני במשאבי מים. את כל אלה החליטה נייר חדרה לשנות מהיסוד. בגלל כל אלה נולד החזון שהביא לעולם את הנייר החדשני, הייחודי והירוק ביותר שיוצר אי פעם בעולם.הכירו את REPAER הנייר הראשון בעולם שמורכב מ- 100% נייר משומש: במקום כריתת יערות- מחזור נייר קיים, במקום הובלה יקרה מקצוות תבל- איסוף יעיל וחכם של פסולת מקומית, במקום בזבוז משאבי טבע וסביבה- הליך ייצור טכנולוגי חכם ויעיל, במקום נייר לבן בזבזני ומיושן- REPAPER – נייר העתיד.

בניגוד לנייר הממוחזר שאתם מכירים, שתהליך ההפקה שלו כולל שימוש בתאית (אחד ממרכיבי העץ) וכימיקלים מלבינים הפוגעים בסביבה, Repaper עשוי רק מתוצרי נייר משומש. מדובר בפטנט טכנולוגי עולמי. הצלחנו, לראשונה בעולם, לייצר נייר איכותי אך ורק מנייר משומש.

לעיתים נדירות שמורה לנו הזכות לעשות שינוי כל כך גדול בהחלטה יומיומית קטנה ופשוטה. לכן, בפעם הבאה שאתם אוחזים נייר ביד, תנו בו מבט נוסף. אם הוא לבן- הוא בזבזן ומיושן. אם הוא ניחן בצבע חול אלגנטי ושזורים בו סיבים עדינים הוא נייר עם סיפור. נייר עם עבר הווה ועתיד. בעבר שלו שזורים עשרות חוויות של אלו שאחזו בו, בהווה שלו טמונה ההזדמנות האישית של כל אחד ואחד שייהנה ממנו והעתיד שלו מבטיח לכולנו סביבה ברת קיימא לדורות הבאים.

נייר ממוחזר מול נייר רגיל

נייר ממוחזר מול נייר רגיל